Informacje

 

KREATYWNOŚĆ w tworzeniu, PRECYZJA w układaniu elementów, SATYSFAKCJA efektu finalnego – MACHINA GOLDBERGA. Każdy uczestnik, każdy pomysł konstrukcyjny, każda próba w złożeniu elementu maszynyma znaczenie. Tutaj liczy się przede wszystkim praca zespołowa w tworzeniu i uruchamianiu układu powodującego ruch łańcuchowy.
Tylko właściwe skonstruowanie poszczególnych segmentów pozwoli uzyskać prawidłowo funkcjonujący układ. Stworzona przez team maszyna to konstrukcja, która dąży do osiągnięcia prostego celu, pokonując możliwie najbardziej skomplikowaną drogę i serię czynności.

Wystarczy tylko jeden ruch kulki, a efekt koñcowy zaskakuje wszystkich konstruktorów.

 

Zadania

 

W finale każde z urządzeń zbudowanych przez grupy będzie współpracować z innymi urządzeniami. Podobnie jak w grze  w domino – ruch podany na pierwszym urządzeniu musi być przenoszony przez wszystkie, aż do ostatniego. Zadanie wymaga nie tylko zmysłu technicznego i współpracy w grupie, ale także koordynacji i współpracy między grupami.
Musisz więc rozmawiać z innymi, przekazywać swoje uwagi i obserwacje, działać jak jedna duża grupa. Nasza machina jest wyjątkowa – zabiera nas w podróż dookoła świata, w niezwykły  i jedyny w swoim rodzaju sposób.

 
 

Zabezpieczenia

 
  • tworzymy max. 6 osobowe grupy
  • w miejscu realizacji gry znajdują się dozowniki z płynem dezynfekującym
  • po każdej grze pomieszczenie, w którym odbywa się realizacji jest dokładnie wietrzone i dezynfekowane
  • możliwość realizacji gry w formie OUTDOOR

max. ilość uczestników : 50
czas gry: ok. 3 godziny

Cennik

Cennik

Do 30 osób

5800PLN

Netto

31-50 osób

7500PLN

Netto
Pozostańmy w kontakcie

Jeśli masz pytania prosimy o skorzystanie z formularza